درباره ما

درباره
ماشین رود پارس اراک


تاسیسات خط تولید این مجموعه شامل دستگاه های با کیفیت بالا و مهندسین مجرب جهت تولید محصولاتی با کیفیت های مختلف بوده و قادر به تولید، مونتاژ و تست پمپ های سانتریفیوژ در فضای ۳۰۰۰ متر مربعی ، فضایی کافی برای تولید انواع پمپ متناسب با نیاز مشتری می باشد.
مهندسین ایرانی تحت تعلیم و نظارت مدیران شرکت اروپایی بوده اند و به منظور دستیابی به یکپارچگی در تمامی فرآیند تولید بهترین سیستم مدیریت کیفیت بین المللی به کار برده شده است. تمامی پمپ ها پس از تست کامل طبق استانداردهای بین المللی ISO 9906 و API و همینطور درخواست های به خصوص مشتری، از خط تولید ماشین رود پارس اراک به مشتری تحویل می شوند . این تاسیسات عظیم مجهز به سیستم های مورد نیاز جهت تست انواع پمپ ها تا MW۱۰ می باشد.
آزمایشگاه تست دارای فضای کافی جهت نصب شاسی شامل پمپ و درایور و در صورت درخواست مشتری، پمپ با سرعت متغیر به همراه تمامی لوازم جانبی از قبیل مکانیکال سیل و سیستم های روغن کاری می باشد.

Backabout3-2-minBackground43-2

متخصصین پمپ مشتریان و همکاران گرامی


در بسیاری از کاربردهای صنعتی، پمپ های سانتریفیوژ با استاندارد API610 اجزای اصلی یک فرآیند مناسب را تشکیل می دهند. بنابراین قابلیت اطمینان خاصیت اصلی یک پمپ پیچیده می باشد. نیاز به تاکید نیست که شرکت پمپ سازی ماشین رودپارس اراک پمپ های با ساختار پیچیده و در عین حال مطمئنی را متناسب با نیاز مشتریان ارائه می نماید، بلکه همچنین مشاوری رقابتی و همکاری جدی برای مشتریان خود می باشد.
ما به منظور تضمین کیفیت بالای محصولاتمان، مواد خام و قطعات اولیه ی خود را به صورت انحصاری از سازندگان و تامین کنندگان معتبر تهیه می کنیم. تمامی محصولات دریافتی ما مراحل دقیق بازرسی را طی می کنند. کنترل محصولات ما در تمامی چرخه ی ساخت، و در مراحل میانی همانند مرحله پایانی صورت می گیرد. این تاسیسات به منظور تست پمپ تحت شرایط واقعی، و به عبارت دیگر شرایط عملیاتی طراحی شده است. پمپی که توسط این شرکت ساخته شود عمری طولانی و عملکردی مطمئن خواهد داشت.


مأموریت، دیدگاه و اهداف ما


1مأموریت ما

ماشین رودپارس اراک در سال 1395 به منظورتولید پمپ های مطمئن با بازده انرژی بالا و ماندگار برای صنایع نفت، گاز و پتروشیمی پایه گذاری شد.

2دیدگاه ما
این است که شرکت ماشین رودپارس اراک توان کافی برای تولید پمپ های مهندسی شده را داراست، ودر عین حال تا آن حد انعطاف دارد که کیفیت بسیار بالاتر، ارزش افزوده و تولیدات سفارشی را با قیمت رقابتی عرضه کند. در این راستا به دنبال مشتریانی هستیم که تعهد ما به طراحی و تولید پمپ های با کیفیت بالاتر را با دیگران درمیان بگذارند، همچنین رشد سود خود را با توسعه بازار و مشتریان موجود و شناسایی فرصت های جدید تثبیت می کنیم. ما بهترین استعدادها را جهت ایجاد یک محیط کار سالم با انگیزه، جذب، مدیریت و حفظ می کنیم. در نتیجه میراث ما احیا شده رشد کرده و رونق میابد.
3اهداف ما
• طراحی و تولید پمپ های با بازده بالا، مطمئن و ماندگار
• تولید محصولات با کیفیت بالا و قیمت رقابتی
• ارائه خدمات فوق العاده به مشتریان
• مدیریت و آموزش نیروها در جهت افزایش بهره وری