درباره پمپ ها

تکنولوژی ماشین رود پارس اراک در بزرگترین
سایت تولید و تست پمپ خاورمیانه


کنترل کیفیت

محور سازمان و خدمات ماشین رودپارس اراک، کیفیت بالای کار،دانش و تخصص بی مانند آن میباشد که در زمینه ایمنی و بازده تجهیزات دوار، استانداردهای قطعی و بین المللی را لحاظ می کند. همچنین دانش، مهارت وتجربه با ارزشی را جهت تامین و تعمیر پمپ های صنعتی و مکانیکال سیل ها ارائه می دهد.
این دانش، تخصص و مهارت تیم مهندسی به ما اجازه تولید سیستم های مدرن پمپ را با توجه به تجهیزات تولید در سایت اراک فراهم می آورد.

aboutp1-minaboutp1-2-min

تست

ایستگاه تست در اراک برای پمپ های فرآیندی تا توان ۱۰ مگاوات طراحی شده است. این مجموعه تست به عنوان بزرگترین تجهیزات تست در خاورمیانه به شمار می آید.


تست قبل از تحویل

تست علاوه بر کمک به توسعه محصولات جدید، کیفیت خروجی پمپ را نیز تضمین می کند. تمامی پمپ ها زمانی از کارخانه تولیدی شرکت خارج می شوند که از لحاظ استانداردهای API610و ISO 9906 و درخواست های خاص مشتریان به طور کامل مورد تست قرار گرفته باشند. در مجموعه تست ما، پمپ ها و پکیج های مهندسی شده (به انضمام درایورهای قراردادی) در زمینه ی صنعت نفت،گاز و همچنین صنایع پتروشیمی قبل از تحویل، تست می شوند. این تاسیسات عظیم با سیستم های مورد نیاز برای تست پمپ ها تا توان ۱۰ مگاوات تجهیز شده اند و فضای کافی برای نصب شاسی ها، و همین طور پمپ و درایور و همچنین در صورت درخواست، درایور سرعت متغیر [VSD] به انضمام کلیه ی تجهیزات جانبی مانند مکانیکال سیل و سیستم روغن کاری را فراهم می سازد.


تکنولوژی


نوآوری مداوم نیازمند تجهیزات و ابزارآلات پیشرفته می باشد. اگرچه شبیه سازی جریان عددی (دینامیک سیالات محاسباتی، CFD) طی سالیان اخیر دستخوش تغییرات اساسی شده است، اما همچنان روشی صحیح برای پیش بینی محاسبات دینامیکی سیال می باشد.
از این رو ما توانسته ایم پمپ های متناسب با نیاز مشتریان را تولید و همزمان به صورت پیوسته تکنولوژی خود را جهت برآورده ساختن نیازهای آینده ی مشتریان بهبود بخشیم.

تجزیه و تحلیل تصویر CFD